Kontakta oss

 

Är det något du funderar över? Tveka inte att höra av dig till oss. 
Tillsammans utvecklar vi dina tankar. 

 







 



Försäljning
Mer info finns på Service / Försäljning Klicka här>>

 


 

Försäljning, Sverige
Benny Jonsson
0703-205372
benny.jonsson@wedholms.se
 

 
Försäljning, Finland
Aaretti Sipilä
+358 41 43 700 56
aaretti.sipila@kylmakarki.fi
 
____________________________________________________________________
Försäljning Export
Lars-Erik Rundqvist
0705-715004
lars-erik.rundqvist@wedholms.se
 
 
 

Försäljning, Tyskland, Danmark,
Benelux, Österrike, Schweiz

Oliver Müller
Phone: +49 41 93 752 60 99
Fax: +49 41 93 752 30 81
Mobil: +49 170 899 98 40 
oliver.mueller@wedholms.de
 
 

 
Reservdels och eftermarknadsbeställningar
Klas Liljegren
0155-280381
spareparts@wedholms.se
 
 
 

 
Logistik
Per-Jakob Edström
0708-959940
per-jakob.edstrom@wedholms.se
 
 

 
Teknisk support
Anders Herolf
0705-489524
anders.herolf@wedholms.se
 

 
Inköp
Kenneth Larsson
0155–28 03 92
kenneth.larsson@wedholms.se
 

 
Ekonomi
Anne Yrvehed
0702-151285
anne.yrvehed@wedholms.se
 

 
Företagsledning
Mattias Cleveson
0706-170929
mattias.cleveson@wedholms.se
   

 

 

 

 

Adress:

Box 1002

611 29 Nyköping

 

Besöksadress:

Blommenhovsvägen 26
  

e-post:

info@wedholms.se

 

Telefon:

0155-28 03 80

 

Organisationsnummer:
556166-2379
 

Bankgironummer:
435-9071

 

 

 

 

 



 

 

 

 © Wedholms AB
info@wedholms.se

Blommenhovsvägen 26
Box 1002, 611 29 Nyköping
Telefon 0155-28 03 80
 
Organisationsnummer: 556166-2379
Bankgironummer: 435-9071